Pre firmy

Vták
Pre firmy

Pre firmy

Hľadáte zmysluplný firemný darček pre klientov či benefit pre zamestnancov, ktorý si naozaj vychutnajú? Na Vianoce, MDŽ či ako poďakovanie za spoluprácu? Toto nás nesmierne baví! Pripravíme vám balíčky prémiového kakaa či kávy obrandované vaším logom či posolstvom úplne na mieru, zorganizujeme súkromnú degustáciu, zabezpečíme firemné raňajky s teplým kakaw-com…

Napíšte nám a doladíme všetko podľa vašich predstáv.

Kto je Kakaw Co+?

Pod značkou Kakaw Co+ dovážame kakao a kakaové produkty z Latinskej Ameriky už viac ako 5 rokov. Spojili sme túžbu priniesť na Slovensko prémiové kakao s ambíciou pomôcť znevýhodneným ľuďom s integráciou na trhu práce. Naším cieľom bolo tiež podať pomocnú ruku farmárom, často bývalým pestovateľom koky pre drogové kartely, aby sa z nich mohli stať hrdí a spokojní cacaoteros – teda pestovatelia prémiového kakaa.

V roku 2021 sme sa stali registrovaným sociálnym podnikom s vlastnou integračnou baliarňou. Ťažšie zamestnateľným ľuďom tu na Slovensku pomáhame integrovať sa na trhu prácu, učiť sa pracovným návykom, pomáhame im získať sebadôveru v pracovnom kolektíve, osvojovať si nové zručnosti a pracovať so zodpovednosťou. S našimi latinskoamerickými cacaoteros zase spolupracujeme na báze priameho obchodu – direct fair trade, vďaka čomu môžu sebe a svojim rodinám zabezpečiť dôstojný život.

Máte 20 a viac zamestnacov?

Ak áno, zo zákona vám vyplýva povinnosť zamestnávať aj ľudí so zdravotným znevýhodnením, v podiele 3,2 % k celkovému počtu zamestnancov. Samozrejme, nie je to vždy možné – z kapacitných či iných dôvodov. V tom prípade však musíte:

1.) odvádzať štátu odvody vo výške 1423 eur bez DPH na každého chýbajúceho zamestnanca so zdravotným znevýhodnením

2.) alebo zadaťzákazku sociálnemu podniku či chránenej dielni – využiťtak tzv. náhradné plnenie. V roku 2023 je výška náhradného plnenia stanovená minimálne na 1265,00 EUR bez DPH na každého chýbajúceho zamestnanca so zdravotným znevýhodnením

S tým vám vieme pomôcť – a nielen to, vy tiež pomôžete nám. Nákupom produktov a služieb od Cacaofé si splníte legislatívnu povinnosť, ušetríte (oproti odvádzaniu odvodov štátu za chýbajúcich zamestnancov) a podporíte náš projekt, ktorý dlhodobo pomáha znevýhodneným s integráciou do aktívnej spoločnosti.

Máte 20 a viac zamestnacov?
Čo ponúkame?

ZABALENÉ S LÁSKOU

Všetky naše produkty balia znevýhodnení a ťažšie zamestnateľní ľudia v našej milej integračnej baliarni. V rámci sociálnej inklúzie im pomáhame uplatniťsa na trhu práce, budovaťsebadôveru a vytváraťsi pracovné návyky.

ZRNKO MIERU

ZRNKO MIERU

Naše kakao pochádza z postkonfliktných oblastí Kolumbie, kde prebiehalo krviprelievanie a kde farmári pestovali koku a mak pre drogové kartely. Dnes pre nich pestovanie kakaa predstavuje spôsob, ako si zabezpečiťživot v pokoji a mieri.

PRÉMIOVÝ A SOCIÁLNY

PRÉMIOVÝ A SOCIÁLNY

Produkty Kakaw Co+ sú vyrábané z kakaových bôbov najvyššej kvality 'fino de aroma'. Osobne dozeráme na celý proces od pestovania bôbov až po spracovanie, aby zodpovedali našim predstavám o skutočnej kvalite.

Kakao

Čo ponúkame?

Čo ponúkame?

  • prémiové produkty značiek Kakaw Co+, Esmeralda a Cacaofé
  • kvalitnú výberovú kolumbijskú kávu, ktorú si sami pražíme, kávu z celého sveta od iných renomovaných slovenských pražiarov
  • všetko potrebné k príprave horúceho kakaa a čokolády, od domáceho až po profesionálne príslušenstvo
  • sociálny catering, teambuildingy, zážitkové prednášky, riadené degustácie odrodového kakaa pre skupiny alebo jednotlivcov
  • balenie produktov a firemné darčekové predmety pre klientov či zamestnancov – čokoláda, káva, sušené ovocie, oriešky…
  • logistiku a možnosť dočasného uskladnenia vašej objednávky, prenájom skladových priestorov
Napíšte nám